Co się dzieje po zakupie samochodu na aukcji uszkodzonych pojazdów w USA?
Poznaj proces dostawy samochodu z USA po zakupie na aukcji uszkodzonych pojazdów. Autoplatforma zapewnia bezpieczny i przejrzysty transport do twojego miasta.
Numer aukcji: | copart-63073944 |
Numer VIN: | SALZP2FX7MH122633 |
Data aktualizacji: | 09.06.2024 |
Sprzedane: | Sold |
Skrzynia biegów: | |
Klucze obecne: | No |
Kolor: | Black |
Napęd: | DEFAULT |
Rodzaj paliwa: | GAS |
Typ sprzedaży: | Pure Sale |
Liczba cylindrów: | 4 |
Cena detaliczna: | $ 0 |
$ 27880
Średnia oferta z ostatnich 90 dni
$ 59500
Maksymalna oferta z ostatnich 90 dni
Wybierz kraj dostawy
Na cały cykl transportu
Kalkulacja ostatecznych kosztów
Historia pojazdu
Łączymy ekskluzywne technologie, doświadczonych specjalistów, lata doświadczenia i moc AI
Przegląd SALZP2FX7MH122633
Range Rover 2021: Potężne i Luksusowe SUV-y
Land Rover Range Rover to jeden z najbardziej ikonicznych i luksusowych SUV-ów dostępnych na rynku. Ta legenda motoryzacji od wielu lat dominuje segment luksusowych terenówek, oferując potężną wydajność, wysoką jakość wykonania i niezrównane możliwości off-roadowe. Najnowsza odsłona modelu Range Rover 2021 podkreśla te cechy, przynosząc wiele innowacji technologicznych i usprawnień w porównaniu do swoich poprzedników. W tym artykule przyjrzymy się bliżej technicznym specyfikacjom tego luksusowego SUV-a, różnym wersjom silnikowym, rozwiązaniami konstrukcyjnymi oraz jego osiągom i stylowi.
Specyfikacje Techniczne
Range Rover 2021 może być napędzany przez różne wersje silnikowe, które oferują zarówno benzynowe, jak i hybrydowe rozwiązania. Podstawową jednostką napędową jest jednolitrowy silnik benzynowy o mocy 355 KM. Istnieje również mocniejsza wersja V8 o pojemności 5,0 litra, która generuje aż 518 KM. Dla tych, którzy preferują napęd hybrydowy, dostępne są również warianty Plug-in Hybrid, łączące silniki benzynowe z elektrycznymi.
Wszystkie modele Range Rover 2021 wyposażone są w zaawansowany układ napędowy AWD, który zapewnia niezrównaną trakcję i kontrolę na każdym rodzaju nawierzchni. Dzięki temu SUV jest w stanie przemieszczać się z równie dużą pewnością zarówno na drogach asfaltowych, jak i na trudnym terenie. Ponadto, technologia Terrain Response pozwala na dostosowanie samochodu do różnych warunków terenowych, zapewniając optymalne osiągi i bezpieczeństwo.
Modyfikacje
Range Rover 2021 oferuje wiele opcji modyfikacji, które pozwalają na personalizację samochodu pod własne preferencje. Można wybierać spośród różnych stylów kolorystycznych, materiałów wnętrza oraz dodatkowego wyposażenia. Na przykład, istnieje możliwość zamontowania panoramicznego dachu, podświetlanych progów bocznych czy zintegrowanego systemu nagłośnieniowego.
Wersje Silnikowe
Nowy Range Rover dostępny jest w kilku wersjach silnikowych, z których każda oferuje niepowtarzalne osiągi i charakterystyczne cechy. Wśród najpopularniejszych znajduje się wariant z silnikiem o mocy 518 KM, który zapewnia dynamiczne przyspieszenie i imponującą dynamikę jazdy. Dla tych, którzy preferują ekonomię paliwa i ekologiczne rozwiązania, dostępne są warianty hybrydowe o mocy 398 KM.
Wersje Wyposażenia
Range Rover 2021 oferuje kilka wersji wyposażenia, które różnią się poziomem luksusu i technologii dostępnych w samochodzie. Najbardziej podstawowy model, znany jako "Vogue", zapewnia komfortowe wyposażenie, takie jak skórzane fotele, duży ekran dotykowy i zaawansowane systemy bezpieczeństwa. Wersje "Autobiography" i "SVAutobiography" zapewniają jeszcze wyższy poziom luksusu, dodając siedzenia masujące, systemy multimedialne z tylnymi ekranami, a także ekskluzywne detale wykończenia wnętrza.
Design i Poręczność
Range Rover 2021 nadal zachowuje ikoniczny wygląd, który stał się znakiem rozpoznawczym marki. Swoim eleganckim i muskularnym projektem samochód przyciąga uwagę i stanowi symbole prestiżu. Nowa generacja Range Rovera wprowadza również pewne zmiany w designie, takie jak subtelne modyfikacje atrapy chłodnicy i reflektorów, aby nadać mu jeszcze bardziej nowoczesny wygląd.
Ponadto, Range Rover 2021 zapewnia znakomite wsparcie dla kierowcy, oferując wiele zaawansowanych technologii. Systemy takie jak adaptacyjny tempomat, asystent parkowania czy monitorowanie martwego punktu dostarczają dodatkowej pewności i ułatwiają codzienną jazdę.
Podsumowanie: Różnice między generacjami
W przypadku dwóch generacji Range Rovera wyprodukowanych w 2021 roku, kluczowe różnice leżą przede wszystkim w technologii i wyposażeniu. Nowa generacja wprowadza bardziej zaawansowane rozwiązania technologiczne, takie jak zaawansowane systemy infotainment, panoramiczny dach czy zaawansowane systemy bezpieczeństwa. Ponadto, nowy Range Rover może być wyposażony w hybrydowe jednostki napędowe, co zapewnia większą ekonomię paliwa i bardziej ekologiczną jazdę.
Podsumowując, Range Rover 2021 kontynuuje swoją tradycję jako luksusowy SUV, oferując wyjątkową wydajność, wysoką jakość wykonania i niezrównane możliwości terenowe. Bogaty wybór silników, modułowość i zaawansowane technologie sprawiają, że ten samochód jest idealnym wyborem dla tych, którzy poszukują luksusowego i wszechstronnego pojazdu.
Najlepszym sposobem na sprawdzenie samochodu, oprócz inspekcji na miejscu, jest zakup raportu Carfax i NVMtis - wiodących usług dostarczających informacje o pojazdach. Uzyskaj kompleksowe informacje o samochodzie, w tym historię napraw, przebieg, dane ubezpieczenia i wiele więcej, aby podjąć świadomą decyzję podczas zakupu używanego samochodu.
Dostarczamy samochody za pomocą transportu morskiego ze względu na efektywność i bezpieczeństwo. Po przetworzeniu niezbędnych dokumentów transportujemy samochód do najbliższego portu, gdzie zostaje załadowany na statek w celu bezpiecznej dostawy na miejsce przeznaczenia. Na ostatnim etapie dostawy z portu do domu klienta używamy transportu naziemnego w postaci przewoźników samochodów. Nasz proces zapewnia niezawodną i terminową dostawę samochodu.
Przez cały proces dostawy nasze samochody przechodzą staranną ochronę. Są ubezpieczone na cały okres transportu, zapewniając bezpieczeństwo i ochronę przed potencjalnymi ryzykami. Dodatkowo, aby zapobiec uszkodzeniom i zachować stan zewnętrzny, stosujemy pokrowce samochodowe, a wewnątrz samochodu instalujemy absorbery wilgoci. Te środki zapewniają zachowanie samochodów w doskonałym stanie przez całą podróż do klienta.
Aby wziąć udział w aukcji samochodowej w USA lub Kanadzie, musisz zarejestrować się na naszej stronie, wpłacić niewielki depozyt (obowiązkowe dla wszystkich aukcji), a następnie określić pożądaną maksymalną ofertę na samochód. Jeśli samochód zostanie sprzedany za kwotę, którą podałeś lub nawet mniej, zostaniesz jego właścicielem. W niektórych aukcjach możesz również musieć poczekać na zatwierdzenie ostatecznej oferty przez sprzedawcę.
Polecane samochody powiązane
$5300
Licytacja na żywo
Stan : Pojazd się uruchamia
Główna szkoda : Przód
VIN : SALYB2EN0KA216868
2019 Rok
Paliwo : Diesel
$12200
Final Bid
Stan : Pojazd się uruchamia
Główna szkoda : Normalne zużycie
VIN : SALWG2VF6FA609443
2015 Rok
Paliwo : Benzyna
$9700
Licytacja na żywo
Stan : Uruchomiony i sprawny
Główna szkoda : Powódź
VIN : SALYL2EV8KA785786
2019 Rok
Paliwo : Benzyna
$35750
Licytacja na żywo
Stan : Uruchomiony i sprawny
Główna szkoda : Przód
VIN : SALKP9FU7RA228984
2024 Rok
Paliwo : Benzyna
Nasz Blog
Odkrywaj aukcje samochodowe razem z nami i zdobywaj cenne spostrzeżenia od naszych międzynarodowych ekspertów.
Jakie raporty są dostępne do sprawdzenia samochodów z USA i Kanady?
Dowiedz się, jakie raporty pomogą sprawdzić historię samochodów z USA i Kanady: Carfax, AutoCheck i NMVTIS. Te raporty dają pełny obraz stanu pojazdu.
Jak wybrać samochód z amerykańskiej aukcji?
Artykuł przedstawia przewodnik po wyborze samochodu na amerykańskiej aukcji, przykładając wagę do kluczowych etapów analizy zdjęć w celu zidentyfikowania potencjalnych problemów i podejmowania świadomych decyzji.
Witamy spowrotem
Poznaj najbardziej zaawansowaną platformę aukcji aut na świecie
Miliony samochodów dostępnych każdego dnia dla każdego z Was. Nie przegap swojej szansy na uratowanie i posiadanie najlepszego pojazdu. Nie przegap swojej szansy na uratowanie i posiadanie najlepszego pojazdu.
Najlepiej oceniane 7k Opinie